Senior HR Specialist

Lokalizacja: Wrocław

CPL Jobs jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa CPL jest obecna w 8 EU krajach posiadając łącznie sieć 44 biur, oferuje swoim partnerom biznesowym szereg rozwiązań z zakresu ZZL, w szczególności: Rekrutacje Pracowników Stałych, RPO Master Vendor, Preferred Supplier, Direct & Executive Search oraz Consulting Obszarów HRM.

W związku z rozwojem działań naszego klienta obecnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:
Opis stanowiska:
• Realizacja polityki zatrudnienia i wynagrodzeń;
• Koordynacja i rozwój komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej;
• Tworzenie i implementacja systemów motywacyjnych i coachingowych;
• Udział w europejskich projektach HR;
• Budowanie dobrych relacji z managerami i biznesem;
• Tworzenie raportów.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe z obszaru ZZL;
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w środowisku międzynarodowym;
• Dobra znajomość prawa pracy oraz polityki HR;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
• Umiejętność pracy pod presją czasu;
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, otwartość i elastyczność.

Oferujemy:
• Możliwość uczestniczenia w realizacji strategii polityki HR w intensywnie rozwijającej się firmie;
• Pracę w ciekawym międzynarodowym środowisku;
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia zapewniające stały rozwój zawodowy i osobisty;
• Prywatna opieka medyczna.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: mariarelewicz.cpl@gmail.com

Dodano dnia: 04-08-2014

Cpl Jobs

Zobacz wszystkie oferty Cpl Jobs