Specjalista ds. Rekrutacji

Lokalizacja: Kraków

Nazywamy się Jobs Plus i od lat łączymy naszych klientów z najlepszymi kandydatami w duchu „przyjaznej rekrutacji”.

Jeśli chcesz realizować projekty dla różnorodnych Klientów i nie zamykać się tylko na jedną branżę, a do tego cenisz sobie pracę na samodzielnym stanowisku, to ta oferta jest stworzona dla Ciebie.

Przyjazna atmosfera, kameralny zespół i duża swoboda w działaniu – to tylko niektóre z powodów, dla których warto wysłać do nas swoją aplikację.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź, co mówią o nas nasi Pracownicy: www.jobsplus.pl

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI
(Miejsce pracy: Kraków)

Dlaczego warto z nami pracować?

• u nas możesz skupić się na tym, co naprawdę lubisz – nie musisz pozyskiwać Klientów, od tego mamy Dział Handlowy, z którym będziesz codziennie współpracować :)
• to Ty decydujesz, jakie działania podejmiesz, by znaleźć odpowiednich Kandydatów
• a my jesteśmy otwarci na Twoje pomysły – chętnie wdrażamy nowe rozwiązania i doceniamy inicjatywę

Sprawdź, co jeszcze oferujemy:

• umowa: oczywiście o pracę
• benefity: do Twojej dyspozycji prywatna opieka medyczna, karta multisport, elastyczny czas pracy, możliwość pracy z domu
• miejsce pracy: nowe, komfortowe biuro w Podgórzu, blisko przystanek, fajne knajpy i supermarket :)
• zespół: luźna atmosfera w pracy i ludzie, z którymi nie będziesz się nudzić
• dodatkowo: wyjazdy integracyjne, imprezy firmowe i urodzinowe, dni pizzy i wspólne gotowanie w dużej firmowej kuchni

A to Twoje zadania:

• kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla
• aktywne pozyskiwanie kandydatów (headhunting, direct search)
• tworzenie i publikowanie ogłoszeń
• utrzymywanie relacji z kandydatami, zgodnie z zasadami przyjaznej rekrutacji
• wyszukiwanie nowych sposobów dotarcia do kandydata

• masz doświadczenie zawodowe w obszarze HR
• posiadasz doskonałe zdolności komunikacyjne i uwielbiasz pracę z ludźmi
• znasz dobrze język angielski
• chcesz wykazać się kreatywnością i wprowadzić do zespołu pozytywną energię
• szukasz firmy, w której możesz zatrzymać się na dłużej

Opiekunem tego projektu jest Aneta Dziadkowiec, tel. 512 308 636. Proces rekrutacyjny będzie dwuetapowy: najpierw porozmawiamy, żeby lepiej się poznać, a potem sprawdzimy Twoje umiejętności. Możesz liczyć na dobrą kawę i przyjazną atmosferę.

Zapraszamy do aplikowania: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=894f8bb159c345ff9e47a5810dda6ba4

Do CV dopisz klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Dodano dnia: 26-10-2017

Jobs Plus

Zobacz wszystkie oferty Jobs Plus