Prezes Zarządu

Lokalizacja: Cały kraj

Naszym Klientem jest firma pośrednictwa finansowego o ustabilizowanej pozycji rynkowej, posiadająca ponad 60 oddziałów detalicznych na terenie całej Polski. W związku z ciągłym rozwojem firmy oraz wprowadzaniem do swojej oferty nowych produktów i usług (ubezpieczenia, płatności masowe, IKZE, produkty bankowe dla MŚP), Rada Nadzorcza firmy poszukuje doświadczonych kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Gliwic
Nr ref.: PZ/06/14

Zakres obowiązków:

• Współtworzenie i wdrażanie strategii rozwoju spółki, szczególnie w zakresie marketingu i sprzedaży oferowanych usług, bieżący nadzór na realizacją strategii;
• Zarządzanie zmianami, motywowanie i integrowanie zespołu wokół celów strategicznych firmy;
• Poszukiwanie i rozwój nowych efektywnych kanałów dystrybucji usług spółki;
• Podejmowanie decyzji w zakresie bieżącego kierowania spółką (decyzje organizacyjne, personalne, majątkowe, etc.).

Wymagania stawiane kandydatom to:

• Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu ekonomicznym;
• Co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych wyższego szczebla z pełną odpowiedzialnością za wynik finansowy podległej jednostki organizacyjnej;
• Preferowana znajomość rynku „consumer finance” poparta kilkuletnim doświadczeniem w pracy w organizacjach komercyjnych działających na tym rynku;
• Doświadczenie w pracy w zarządzie spółki prawa handlowego, znajomość aspektów formalno-prawnych związanych z pełnieniem funkcji członka zarządu;
• Doświadczenie we wdrażaniu zmian i przeprowadzaniu organizacji przez zmiany;
• Doświadczenie w obszarze rozwoju biznesu, preferowane doświadczenie w rozwoju sieci sprzedaży;
• Wysokie kompetencje przywódcze w zakresie wdrażania zmian, motywowania zespołów, formułowania strategicznych kierunków rozwoju;
• Kompetencje w zakresie oceny efektywności realizowanych przedsięwzięć, stawiania i monitorowania celów strategicznych i operacyjnych;
• Otwartość, umiejętność rozwiązywania problemów, orientacja na cel;
• Wysoki poziom odpowiedzialności, samodzielności i zaangażowania;
• Dobra znajomość pakietu MS Office, Internetu, prawo jazdy kat. B.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o nadsyłanie CV i listu motywacyjnego na adres elektroniczny: praca@lgrant.com z podaniem numeru referencyjnego PZ/06/14 w temacie wiadomości. W treści wiadomości lub załączonych dokumentów prosimy o dodanie klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego. Na aplikacje oczekujemy do 10.07.2014.

Agencja zatrudnienia nr 1118

Dodano dnia: 27-06-2014

L. Grant HR Consulting

Zobacz wszystkie oferty L. Grant HR Consulting