Recruitment Consultant - Business Services

Lokalizacja: Poznań

CPL Jobs jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa CPL jest obecna w 8 EU krajach posiadając łącznie sieć 44 biur, oferuje swoim partnerom biznesowym szereg rozwiązań z zakresu ZZL, w szczególności: Rekrutacje Pracowników Stałych, RPOMaster Vendor, Preferred Supplier, Direct & Executive Search oraz Consulting Obszarów HRM.
Cpl Jobs jest na etapie inwestycji i rozwoju siatki swoich oddziałów w Polsce. W Grudniu 2013 otworzyliśmy odział w Poznaniu, który z dużym sukcesem wszedł na lokalny rynek i miesiąc do miesiąca powiększa bazę Klientów. Z uwagi na nadchodzące międzynarodowe procesy rekrutacyjne oraz wdrażanie przez oddział rozwiązań outsourcingowych poszukujemy obecnie osób do współpracy na stanowisku:

JO-1406-287565
Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
• Aktywne wyszukiwanie i dobór kandydatów zgodnie z profilem stanowiska pracy.
• Samodzielna organizacja i realizacja procesu selekcji i rekrutacji.
• Udział w realizacji projektów międzynarodowych.
• Kompleksowe zarządzanie współpracą z Klientami.
• Uczestnictwo w biznesowych spotkaniach i obsłudze wchodzących na rynek inwestycjach.
• Udział w kampaniach reklamowych firmy CPL Jobs.
• Udział w działaniach digital marketing.

Wymagania:
• Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych min. 6 miesięcy
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( inny język będzie dodatkowym atutem).
• Dobra znajomość pakietu MS Office.
• Znajomość sektora BPO/SSC będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy.
• Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy oparty o realizację projektu rekrutacyjnego.
• Prywatną opiekę medyczną.
• Stabilne zatrudnienie.
• Przyjazną atmosferę pracy.

Uwaga! Jeśli aplikujesz do nas spoza wielkopolski i jesteś otwarty/otwarta na relokacje proszę napisz do nas. Pakiet relokacyjny jest dostępny dla osób, które przejdą pomyślnie proces rekrutacyjny.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: gracjan.gozdz@cpljobs.pl

Dodano dnia: 17-06-2014

CPL Jobs Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty CPL Jobs Sp. z o.o.