Administrator ds HR z j.włoskim lub j.niemieckim nr ref.5-11-27761

Lokalizacja: Wrocław

Dla naszego Klienta, jednego z Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu, poszukujemy kandydatów gotowych podjąć stanowisko:

Administrator ds HR z j.włoskim lub j.niemieckim

Obowiązki:
- Zapewnienie wsparcia operacyjnego dla menedżerów HR w różnych krajach UE;
- Przygotowanie dokumentacji zatrudnienia
- Utrzymanie bazy danych pracowników w SAP HR
- Standaryzacja procesów HR w różnych krajach
- Koordynacja terminów zgodnie z wymaganiami prawnymi
- Wkład w przygotowanie programów wdrożeniowych dla nowych pracowników
- Udział w projektach rekrutacyjnych

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub włoskiego oraz języka angielskiego
- przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe w obszarze administracji i HR
- wykształcenie wyższe
- dobra znajomość MS Office lub SAP (mile widziane)
- bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, sumienność i dokładność

Oferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego w obszarze HR w międzynarodowej firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubepieczenie na życie, karta Multisport
- praca w młodym i dynaminczym zespole

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila: wroclaw8@grafton.pl

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Dodano dnia: 22-05-2014

Grafton Recruitment Wrocław

Zobacz wszystkie oferty Grafton Recruitment Wrocław