Praktyka w Agencji Pośrednictwa Pracy Poznań

Lokalizacja: Poznań

Szczegóły oferty:

Praktyka w Agencji Pośrednictwa Pracy

Miejsce pracy: Poznań

Zakres zadań:
• redagowanie i publikowanie ogłoszeń,
• przeprowadzanie wstępnych selekcji aplikacji,
• organizowanie spotkań z Kandydatami,
• udział w spotkaniach rekrutacyjnych,
• pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami,

Wymagania:
• dobra znajomość MS Office
• komunikatywność
• znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• 2 miesięczną bezpłatną praktykę
• prowizje od zrealizowanych projektów
• pracę w miłej atmosferze
• możliwość poznania programu CRM
• referencje po odbyciu praktyk

Osoby zainteresowane spełniające w/w warunki prosimy o wysłanie CV na adres office@findstaff.pl wpisując w tytule: ”Praktyka w Agencji Pośrednictwa Pracy”

Dodano dnia: 08-05-2014

Find Staff

Zobacz wszystkie oferty Find Staff