Asystent/ka Dyrektora Sprzedaży

Lokalizacja: Katowice

JOBS.PL - Jesteśmy pierwszym w Polsce i jednym z pierwszych w Europie Środkowej Internetowym Serwisem Pracy. Na rynku działamy od marca 1998. Aktywnie wspieramy Pracodawców w realizacji projektów rekrutacyjnych, udostępniamy zasoby bazy CV i oferujemy profesjonalny serwis ogłoszeniowy. To właśnie za naszym pośrednictwem Pracodawcy zatrudniają w swoich strukturach najlepszych pracowników.

Obecnie, w związku z intensywnym rozwojem serwisów JOBS.PL, Karieramanagera.pl, HR.pl oraz Szkolenia.com poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

• prowadzenie kalendarza spotkań,
• organizowanie podróży służbowych,
• organizowanie i obsługa spotkań,
• koordynowanie obiegu informacji i dokumentów,
• przygotowywanie pism, raportów, prezentacji i tłumaczeń,
• porządkowanie i archiwizacja dokumentów.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe, min licencjat,
• min. rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy,
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem,
• dobra znajomość pakietu MsOffice,
• bardzo dobra organizacja czasu pracy,
• dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• zaangażowanie.

Oferta:

• niezbędne narzędzia pracy,
• atrakcyjne warunki pracy,
• pracę w młodym zespole,
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• możliwość rozwoju zawodowego.

CV proszę wysyłać na adres: rekrutacje@hr.pl

Dodano dnia: 12-02-2014

HR.PL

Zobacz wszystkie oferty HR.PL