Specjalista ds. Sprzedaży usług HR

Lokalizacja: Warszawa

Firma z branży HR o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży usług HR

Zakres obowiązków
• Aktywna sprzedaż produktów
i usług w obszarze HR
• Budowanie długofalowych relacji z Klientami
• Realizacja założonych celów sprzedażowych
• Negocjowanie warunków współpracy z potencjalnymi Partnerami biznesowymi

Wymagania:
• Doświadczenie w zakresie sprzedaży usług branży HR lub/i doświadczenie w sprzedaży usług B2B;
• Wysokie umiejętności interpersonalne;
• Bardzo wysoka motywacja i samodyscyplina
• Zaangażowanie
• Gotowość do wyjazdów służbowych
• Prawo jazdy Kat. B

Oferujemy:
• Możliwości rozwoju zawodowego;
• Stabilne zatrudnienie
• Podstawę + system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników
• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania aplikacji za pomocą serwisu pracujwhr.pl
Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Dodano dnia: 10-02-2014

Agencja Pracy Tymczasowej

Zobacz wszystkie oferty Agencja Pracy Tymczasowej