Specjalista ds. Rekrutacji IT

Lokalizacja: Kraków

EPSN Workforce Poland dla naszego Klienta w Krakowie (branża transport/logistyka) poszukuje Specjalisty ds. rekrutacji.

Zakres obowiązków:
samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na ternie Polski oraz zagranicznych
aktywne pozyskiwanie kandydatów za pomocą dostępnych źródeł: social media, portale z ogłoszeniami o pracę, Direct Search
analiza i selekcja profili kandydatów pod kątem stanowisk
współpraca z HR Manager w zakresie opracowywania metod pozyskiwania kandydatów
utrzymywanie kontaktu z kandydatami na każdym etapie procesu rekrutacyjnego
umawianie spotkań z kandydatami oraz przygotowywanie kandydatów do rozmów z Klientem
działania z zakresu Employer Branding (udział w targach pracy)
opracowywanie raportów

Oczekiwania:
biegła znajomość języka angielskiego (mile widziane także inne języki obce)
wykształcenie w zakresie HR/Zarządzanie/Psychologia
minimum 2 lata doświadczeniana stanowisku Rekrutera (IT/Customer Service) - wymóg konieczny
biegła znajomość MS Office
wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych oraz interpersonalnych

Oferujemy:
umowę o pracę
wynagrodzenie 5000-6,5000 zł brutto miesięcznie
możliwość realizacji ciekawych projektów
rozwój w firmie o międzynarodowym zasięgu

Zainteresowanych prosimy o kierowanie CV za pośrednictwem strony.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Dodano dnia: 27-04-2017

EPSN Workforce Poland

Zobacz wszystkie oferty EPSN Workforce Poland