Specjalista ds. rekrutacji

Lokalizacja: Katowice

Grupa Euro Kadra S.A. (nr certyfikatu 8252) to profesjonalne Agencje Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, których głównym zadaniem jest wyszukiwanie i oferowanie wykwalifikowanych pracowników.

W związku z rozwojem Naszej Agencji Zatrudnienia poszukujemy kandydata na stanowisko specjalisty ds. rekrutacji w oddziale w Katowicach.

Stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji
Miasto: Katowice

Obowiązki:
- samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnych branż
- tworzenie, redagowanie, dodawanie ogłoszeń
- selekcja kandydatów według kryteriów kontraktu
- przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych
- prowadzenie bieżącej dokumentacji zatrudnienia pracownika
- obsługa związana z zatrudnieniem pracowników z Ukrainy

Oferujemy:
- umowę o pracę
- pracę w miłej atmosferze
- niezbędne narzędzia pracy

Wymagania:
- minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku rekrutera w Agencji Pracy Tymczasowej
- umiejętność organizacji pracy własnej, pod presją czasu
- komunikatywność, umiejętność podtrzymywania pozytywnych relacji z otoczeniem
- wysoka kultura osobista
- znajomość j. rosyjskiego/ukraińskiego – mile widziane

Kandydatów prosimy o wysłanie CV w zawartą klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Dodano dnia: 13-04-2017

Euro Kadra S.A.

Zobacz wszystkie oferty Euro Kadra S.A.