KONSULTANT/SPECJALISTA DS. HR

Lokalizacja: Warszawa

GRUPA MOBILITY Sp. z o.o. Sp. k. - certyfikat nr 11595 KRAZ, poszukuje osoby do Zespołu na stanowisko:

Zadania:
• udział w projektach związanych z rekrutacją pracowników w Polsce oraz na rynku europejskim
• nawiązywanie i/lub utrzymywanie długofalowych relacji z kandydatami oraz klientami
• sporządzanie i kompletowanie niezbędnej dokumentacji
• zarządzanie bazą danych
• w przypadku znajomości j. francuskiego bieżąca korespondencja oraz tłumaczenia

Wymagania:
• preferowane wykształcenie: psychologia, filologia, socjologia
• doświadczenie w branży rekrutacyjnej i/ lub bardzo dobra znajomość j. francuskiego
• znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
• łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
• umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnej
• wysoka kultura osobista
• optymizm, entuzjazm, otwartość
• chęć podnoszenia kwalifikacji

Mile widziane:
• znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
• doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów

Oferujemy:
• pracę w międzynarodowym środowisku
• zatrudnienie na 1/2 etatu lub cały etat
• wdrożenie w specyfikę pracy
• możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem Konsultant/Specjalista ds. HR na adres email: rekrutacja@grupamobility.eu
Kontakt: (0048) 698 975 079

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.grupamobility.eu

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Dodano dnia: 11-04-2017

Grupa Mobility Sp. z o.o. Sp. kom.

Zobacz wszystkie oferty Grupa Mobility Sp. z o.o. Sp. kom.