Specjalista ds. Kadr i Płac - Praca dla Osoby z Orzeczeniem o Niepełnosprawności

Lokalizacja: Poznań

FALLWORK - jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (KRAZ 6231). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

- sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej, rozliczanie ewidencji czasu pracy pracowników,
- przygotowywanie zaświadczeń o zarobkach, przygotowywanie świadectw pracy,
- sporządzanie deklaracji ZUS, GUS oraz PFRON,
- obsługa systemu kadrowo-płacowego w zakresie kadr i płac
- współpraca z instytucjami podatkowymi, ubezpieczeniowymi, kancelariami komorniczymi- reprezentacja firmy w kontaktach z urzędami,
- sporządzanie raportów, zestawień kadrowych, płacowych i innych.

Wymagania:

- minimum 2 lat doświadczenia w prowadzeniu obsługi kadrowo-płacowej,
- Orzeczenie o niepełnosprawności - WYMÓG KONIECZNY!
- znajomość programu Płatnik
- znajomość przepisów prawa pracy oraz umiejętność ich interpretowania,
- umiejętność efektywnego wykorzystania Excela do raportowania,
- samodzielność w poszukiwaniu informacji oraz nastawienie na poszukiwanie rozwiązań,
- umiejętność pracy pod presją terminów oraz dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
- zatrudnienie pełnym wymiarze godzin
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- przyjazną atmosferę pracy, w sympatycznym zespole,
- pracę w dogodnej lokalizacji w Poznaniu,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez portal

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

Dodano dnia: 09-04-2017

FallWork Sp zo.o.

Zobacz wszystkie oferty FallWork Sp zo.o.