Recruitment Team Leader

Lokalizacja: Kraków

Szczegóły oferty:

Główne zadania:

Przydzielanie zadań rekrutacyjnych w ramach zarządzanego zespołu, w tym wyznaczanie KPI, monitorowanie realizacji i rozliczanie z osiągniętych wyników

Udział w procesach rekrutacyjnych dla Klientów zewnętrznych jako osoba nadzorująca lub odpowiedzialna za kluczowe zadania

Planowanie i wdrażanie procesów rozwojowych, w tym optymalizacja procesów mających na celu zwiększenie efektywności i jakości dostarczanych usług

Zarządzanie, motywowanie i współpraca z pracownikami

Stała współpraca z opiekunami klientów, w tym udział w przygotowaniu ofert i umów

Kreowanie wizerunku firmy na zewnątrz, w tym obecność np. na targach i konferencjach

Wymagania:

Wykształcenie wyższe

Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Znajomość branży HR; mile widziane doświadczenie w agencji rekrutacyjnej i ogólna znajomość branży IT

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Orientacja na wynik

Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i dobra organizacja czasu pracy

Rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne

Samodzielność, asertywność oraz umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia

Oferujemy:

Rozwój zawodowy dzięki ambitnym zadaniom i dużej autonomii działania

Możliwość wdrażania własnych pomysłów mających realny wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa

Niezbędne narzędzia pracy

Atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające motywacyjny system premiowy

Lekcje języka angielskiego

Wygodne biuro, z siedzibą w Krakowie z chill room’em, profesjonalnym ekspresem do kawy i codziennie świeżymi owocami

Dodano dnia: 03-04-2017

BestMaven

Zobacz wszystkie oferty BestMaven