Specjalista ds Rekrutacji

Lokalizacja: Kraków

Szczegóły oferty:

Obowiązki:
- kompleksowe prowadzenie procesu rekrutacyjnego (od tworzenia ogłoszeń do rozmów i negocjacji z kandydatami)
- aktywne poszukiwanie kandydatów z obszarów IT, Social Media, New Business
- współpraca z biurami karier i kołami naukowymi
- współtworzenie strategii Personal i Corporate Branding
- tworzenie systemu przebiegu informacji i dzielenia się wiedzą
- działania w zakresie HR Marketingu

Wymagania:
- dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin.
- wykształcenie wyższe (preferowane: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi).
- doświadczenie w rekrutacji
- znajomość narzędzi HR, związanych z motywacją i rozwojem pracowników
- bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność współpracy z innymi
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
- znajomość prawa pracy
- chęć do rozwoju i aktywnego uczestnictwa w życiu firmy

Oferujemy:
- Pracę w przyjaznym i szybko rozwijającym się środowisku
- Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów-
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
- brak korporacyjnej atmosfery! :)
- Pracę w centrum Krakowa - ul. Szlak

CV należy przesyłać na adres: rekrutacja@clickcommunity.pl

Dodano dnia: 30-03-2017

click apps sp z o.o.

Zobacz wszystkie oferty click apps sp z o.o.