Młodszy specjalista ds. rekrutacji

Lokalizacja: Cały kraj

Szczegóły oferty:

X-KOM Sp. z o.o.
Chcesz rozwijać swoją pasję i umiejętności? Lubisz podejmować codziennie nowe wyzwania? Uważasz, że sprawdziłbyś się w grupie energicznych, młodych ludzi, którzy chętnie realizują swoje zainteresowania, ze swych działań czerpią przyjemność, a dodatkowo dostają za to pieniądze? Jeśli tak, to idealnie pasujesz do naszej ekipy!
X-KOM.PL to jedna z najprężniej działających firm w polskiej branży elektronicznej i lider sprzedaży internetowej. Dzięki zaangażowaniu kilkuset młodych pracowników nasza działalność powiększa swój zasięg i obecnie posiadamy już 15 salonów stacjonarnych na terenie całego kraju. Jesteśmy także największym sprzedawcą w serwisie Allegro.pl, a dzięki wsparciu naszych Klientów zajęliśmy pierwsze miejscu w rankingu Zaufane Opinie 2012, przygotowanym przez Ceneo.pl. Ponieważ zakres naszych działań jest z każdym tygodniem coraz większy, wciąż rozszerzamy swój zespół. Niewykluczone, że w tym momencie potrzebujemy właśnie kogoś takiego, jak Ty.

Lokalizacja: Częstochowa

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na oferowanym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie procesów z obszaru Human Resources prowadzonych w firmie, w szczególności poprzez realizację projektów rekrutacyjnych oraz udział w opracowaniu i wdrażaniu projektów z zakresu ZZL, przyczyniających się do rozwoju firmy i jej pracowników.

Wymagania:

• Gotowość do podjęcia pracy na terenie Częstochowy,
• Wykształcenie kierunkowe z obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi i / lub pokrewne,
• Zainteresowanie tematyką HR, w szczególności tematyką selekcji i rekrutacji pracowników,
• Znajomość nowoczesnych metod i narzędzi rekrutacji,
• Bardzo dobra znajomość MS Office,
• Umiejętność analitycznego myślenia,
• Kreatywność w realizacji codziennych obowiązków,
• Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu,
• Zaangażowanie, gotowość do nauki i rozwoju zawodowego,
• Entuzjastyczne podejście do nowych zadań i obowiązków,
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

• Pracę w młodym zespole, w sympatycznej atmosferze, w rozwijającej się firmie,
• Miejsce pracy w centrum miasta (10 minut od Dworca PKP i PKS),
• Pracę pod kierunkiem kompetentnego przełożonego,
• Możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań,
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
• Możliwość udziału w interesujących projektach stanowiących wyzwanie zawodowe,
• Umowę o pracę.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres praca6@x-kom.pl w tytule wpisując „Młodszy specjalista ds. HR”

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dodano dnia: 03-01-2014

X-KOM.PL

Zobacz wszystkie oferty X-KOM.PL