Specjalista ds. HR z językiem niemieckim

Lokalizacja: Warszawa

Jesteśmy innowacyjną i dynamiczną spółką Grupy Freightliner należącej do globalnego koncernu Genesee &
Wyoming zatrudniającego ponad 7.500 pracowników na całym świecie i notowanego na giełdzie w Nowym
Jorku. Świadczymy usługi towarowych przewozów kolejowych w Polsce i w Niemczech oraz w ruchu
transgranicznym przy wykorzystaniu nowoczesnego taboru. Dzięki wysokiemu poziomowi usług, terminowym
dostawom oraz innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym i organizacyjnym jesteśmy gotowi sprostać
potrzebom najbardziej wymagających klientów.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

ZAKRES ZADAŃ:
* prowadzenie części dokumentacji pracowniczej i rejestrów
* aktywna współpraca z pracownikami i tworzenie dokumentacji (głównie spółki niemieckiej)
* współpraca z niemieckim biurem podatkowym
* przygotowywanie umów i nadzór nad ich prawidłową realizacją
* aktywny udział przy sporządzaniu sprawozdań okresowych
* sporządzanie raportów, kalkulacji i analiz
* kontrola przepływu dokumentacji HR
* udział w procesie kontroli naliczania wynagrodzeń
* wsparcie w projektach HR
* wsparcie w procesie rekrutacji
* proponowanie optymalizacji procesów

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
* minimum 2-letniego doświadczenia w dziale HR na stanowisku o podobnej specyfice
* bardzo dobrej znajomości przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zasad naliczania
wynagrodzeń
* bardzo dobrej znajomości jęz. niemieckiego
* komunikatywnej znajomości jęz. angielskiego
* dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel) oraz swobody w operacjach na liczbach
* orientacji w zakresie rekrutacji i ogólnie pojętego „miękkiego HR”
* wykształcenia wyższego - mile widziane wykształcenie kierunkowe
* umiejętności pracy pod presją czasu, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole
* bardzo dobrej organizacji pracy
* odpowiedzialności, zaangażowania i sumienności
* dodatkowym atutem będzie – znajomość przepisów prawa pracy w Niemczech
* mile widziana znajomość programu Płatnik i Teta

OFERUJEMY
* umowę o pracę na pełen etat
* szeroki zakres obowiązków umożliwiający rozwój i zdobycie doświadczenia
* unikalne doświadczenie zdobyte w jednym z największych koncernów transportowych na świecie
* pracę w zespole kreatywnych i zmotywowanych osób, dla których nie ma rzeczy niemożliwych
* pracę w nowoczesnym biurze w doskonałej lokalizacji w centrum Warszawy
* Udział w zawodowych i osobistych programach rozwojowych
* Dodatkowe świadczenia pozapłacowe (m.in. opieka medyczna, nauka języków obcych)

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres:
Freightliner PL Sp. z o. o.
ul. Polna 11, 00-633 Warszawa
tel. +48 22 545 32 84
praca@freightliner.pl
Więcej informacji o firmie na stronie:
www.freightliner.pl
Wszystkie zgłoszenia powinny zawierać klauzulę: ​
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Freightliner PL Sp. z o.o. dla potrzeb
niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz.U. nr 133, poz. 883).”

Dodano dnia: 22-02-2017

Zobacz wszystkie oferty Freightliner PL Sp. z o. o.