Pracownik myjni

Lokalizacja: Poznań

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPiPS (Certyfikat nr 8838). Agencja powstała w odpowiedzi na nieustannie zwiększające się zapotrzebowanie rynku pracy w elastyczne i kompleksowe działania w obszarze polityki personalnej.

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Pracownik Myjni

Miejsce pracy: Przeźmierowo

Gdzie będziesz pracował?
Autoryzowany dealer samochodowy działający na wielkopolskim rynku do 25 lat. Jako lider w branży, dostarcza swoim klientom pojazdy najwyższej jakości. Jednym z obszarów działalności spółki jest remarketing aut używanych, poflotowych i poleasingowych. Sprzedaż pojazdów prowadzona jest bezpośrednio w salonach, a także poprzez portal aukcyjny.

Oferta skierowana do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:
- wprowadzanie samochodów do myjni
- odkurzanie samochodu
- czyszczenie tapicerki
- mycie elementów w środku samochodu

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- prawo jazdy kat. B,
- dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
- umiejętność organizacji pracy własnej,
- orzeczenie o niepełnosprawności,

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem niniejszego serwisu lub kontakt pod numerem 537 838 222. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Dodano dnia: 22-02-2017

Profesja

Zobacz wszystkie oferty Profesja