Projekt Manager ds. outsourcingu pracowników

Lokalizacja: Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej Firmy poszukujemy ambitnych i doświadczonych osób, zainteresowanych zmianami zawodowymi w obszarze outsourcingu pracowników na terenie całej Polski i za granicę.

Project Manager ds. outsourcingu pracowników

miejsce pracy: Warszawa
nr ref.: PM/HR/2016/MF

Zakres obowiązków:
- Pozyskiwanie i budowanie długookresowych relacji z Klientami różnych branż, m.in. usług finansowych, przemysłu, IT, logistyki, opieki zdrowotnej w Polsce i poza granicami;
- Odpowiedzialność za negocjowanie warunków współpracy zarówno po stronie Klienta jak i lokowanych zespołów;
- Nadzór nad umowami oraz dokumentacją dotyczącą realizowanych projektów;
- Samodzielne organzizowanie czasu pracy;
- Współpracowanie z Działem Rekrutacji i Handlowym;
- Koordynowanie procesu współpracy z Klientami wyżej wymienionych branż;
- Koordynowanie pracy Rekruterów zajmujący się pozyskanymi kontraktami;
- Utrzymywanie relacji z pracownikami relokowanymi do Klientów.

Wymagania:
- Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze usług outsourcingu pracowników w Polsce i za granicę;
- Znajomość obsługi procesu outsourcingu pracowników w tym znajomości prawa pracy, delegowania pracowników do pracy za granicę;
- Bardzo dobra znajomości j. angielskiego (międzynarodowe kontakty z klientami i urzędami);
- Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i interpersonalne;
- Umiejętność współpracy w zespole i zarządzania projektami;
- umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i wprowadzania zaproponowanych rozwiązań;
- Dokładność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy;
- Orientacji na efekty i cele.

Oferujemy:
- samochód służbowy wraz z kartą paliwową;
- atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;
- opiekę medyczną;
- dla chętnych kartę MultiSport;
- możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach branżowych;
- wyjazdy i spotkania integracyjne;
- naukę języka angielskiego lub innego według potrzeb;
- pracę w ambitnym i doświadczonym zespole;
- możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy

rekrutacja_mf@mostwanted.pl

Podając w tytule wiadomości numer referencyjny: PM/2016/MF

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133 poz. 883).”

Dodano dnia: 01-02-2017

Grupa Most Wanted!

Zobacz wszystkie oferty Grupa Most Wanted!