Praktykant/Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji

Lokalizacja: Poznań

Jesteśmy dynamicznie działającą od 2002 roku Agencją Pośrednictwa Pracy i efektywnie pomagamy inżynierom, architektom oraz innym profesjonalistom w znalezieniu pracy w Polsce i na całym świecie.

Studiujesz/jesteś absolwentem psychologii, zarządzania zasobami ludzkimi? Masz do odbycia obowiązkowe praktyki na studiach? Interesujesz się branżą HR? Czy po prostu chcesz dowiedzieć się jak wygląda profesjonalne CV i jak przygotować się na rozmowę rekrutacyjną?

Zapraszamy na bezpłatne praktyki do naszej firmy!

Oferujemy:

możliwość zdobycia doświadczenia w branży rekrutacyjnej,
miłą i sympatyczną atmosferę,
elastyczne godziny odbywania praktyk,
możliwość praktycznego wykorzystania znajomości języków obcych,
świetną lokalizację - w samym centrum Poznania,
opiekuna praktyk oraz dostęp do szkoleń wewnętrznych,
zwrot kosztów dojazdu,
możliwość zatrudnienia po zakończeniu praktyk dla utalentowanych i zaangażowanych osób.

Obowiązki:

(współ)prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
budowanie bazy kandydatów,
zamieszczanie i redagowanie ogłoszeń,
pozyskiwanie kandydatów metodą direct search,
przeprowadzanie telefonicznych rozmów kwalifikacyjnych
dodatkowo dla osób chętnych zadania z zakresu badania rynku i budowania nowych relacji biznesowych.

Wymagania:

studenci lub absolwenci uczelni wyższych,
komunikatywność i dobra organizacja pracy,
dyspozycyjność min. 20 h tygodniowo.

Nie czekaj – aplikuj już dziś!

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres: biuro@p2recruitment.com w tytule wiadomości wpisując „Praktyki”.
P2 Recruitment - Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 5248

Dodano dnia: 24-01-2017

P2 Recruitment

Zobacz wszystkie oferty P2 Recruitment