Asystent ds. sprzedaży w salonie samochodowym

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Agencja Pracy

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPiPS (Certyfikat nr 8838).

Aktualnie dla Naszego Klienta – Autoryzowanego dealera samochodowego, działającego na wielkopolskim rynku już do 25 lat. Firma w nowatorski sposób podchodzi do trendów panujących na polskim rynku motoryzacyjnym, zdobywając wiele nagród, wyróżnień i certyfikatów, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku jako:

ASYSTENT/ASYSTENTKA DS. SPRZEDAŻY W SALONIE SAMOCHODOWYM

Miejsce pracy: Jelonek k. Poznania

Zakres obowiązków:

- aktywne promowanie i sprzedaż produktów podczas rozmów telefonicznych,
- udzielanie informacji i pomocy klientom,
- aktualizowanie i weryfikowanie bazy danych,
- nawiązywanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z klientem.

Wymagamy:

- wykształcenie wyższe,
- doświadczenie w branży handlowej bądź sprzedaży (mile widziane w call center),
- zainteresowanie branżą motoryzacyjną,
- min. dobrej znajomości pakietu MS Office,
- komunikatywności, dokładności, solidności i cierpliwości.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość rozwoju i awansu,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- prace od poniedziałku do piątku w siedzibie firmy w Jelonku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@profesja-poznan.pl
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.

Dodano dnia: 16-01-2017

Profesja

Zobacz wszystkie oferty Profesja