Pomocnik blacharza samochodowego

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Agencja Pracy

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPiPS (Certyfikat nr 8838).

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Zakres obowiązków:
- pomoc przy montaży i demontażu elementów karoseryjnych

Wymagania:
- doświadczenie niewymagane w przypadku absolwentów szkoły samochodowej
- znajomość zagadnień z zakresu blacharstwa samochodowego oraz budowy i konstrukcji pojazdów
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- stabilną pracę w autoryzowanym salonie samochodów osobowych i dostawczych
- umowę o pracę w pełnym etacie
- przejrzysty system wynagrodzeń
- bardzo dobre wyposażenie stanowiska pracy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). „

Dodano dnia: 11-01-2017

PROFESJA

Zobacz wszystkie oferty PROFESJA