Kasjer/fakturzysta w salonie samochodowym ( z orzeczeniem o niepełnosprawności)

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Agencja Pracy

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPiPS (Certyfikat nr 8838). Agencja powstała w odpowiedzi na nieustannie zwiększające się zapotrzebowanie rynku pracy w elastyczne i kompleksowe działania w obszarze polityki personalnej.

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:
Kasjer/fakturzysta ( w salonie samochodowym)
Miejsce pracy: Baranowo (pow. poznański)
Obowiązki:
- obsługa klienta przy kasie,
- obsługa kasy fiskalnej i terminala do kart płatniczych,
- obsługa komputera,
- pomoc w księgowości (między innymi: fakturowanie, rozliczanie delegacji),
- sporządzanie raportów.

Wymagania:
- min.1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
- umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala do kart płatniczych,
- podstawowa wiedza z zakresu księgowości,
- komunikatywność, wysoka kultura osobista,
- mile widziana znajomość obsługi programu Symfonia.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na pełen etat, na podstawie umowy o pracę,
- pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem niniejszego serwisu lub kontakt telefoniczny pod numerem 537-597-666. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).”

Dodano dnia: 11-01-2017

Profesja

Zobacz wszystkie oferty Profesja