Księgowa (z orzeczeniem o niepełnosprawności)

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Agencja Pracy

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPiPS (Certyfikat nr 8838).

Aktualnie dla naszego Klienta – autoryzowanego dealera samochodowego, który działa na wielkopolskim rynku do 25 lat, poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:
KSIĘGOWA

Obowiązki:
- nadzór nad bieżącą informacją o rozrachunkach i stanie majątkowym firmy,
- dekretowanie,
- księgowanie dokumentów,
- wystawianie dokumentów księgowych,
- współpraca w realizacji zadań windykacyjnych,
- uzgadnianie kont finansowych z dokumentacją innych jednostek wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagania:
- mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne,
- poparta doświadczeniem wiedza o zagadnieniach księgowych,
- min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
- bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów,
- umiejętność obsługi komputera (Word, Exel) oraz znajomość programów księgowych,
- ukończony kurs księgowości,
- orzeczenie o niepełnosprawności,
- samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia uznaniowa)
- pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą niniejszego serwisu, bądź o kontakt telefoniczny pod numerem 537-597-666.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "

Dodano dnia: 11-01-2017

Profesja

Zobacz wszystkie oferty Profesja