Praktyki z możliwością przejścia na umowę o pracę

Lokalizacja: Kraków

Szczegóły oferty:

Wymagania:
• Język niemiecki – komunikatywny
• Język angielski - komunikatywny
• Umiejętność i doświadczenie w obsłudze pakietu Office
• Dyspozycyjność
• Can - do attitude
• Lojalność
• Duża motywacyjna do uczenia się i do pracy

Oferujemy:
• Prowizyjne atrakcyjne wynagrodzenie
• Praca w międzynarodowym środowisku
• Możliwość zdobywania profesjonalnego doświadczenia zawodowego

Obowiązki:
• Redagowanie i pisanie CV
• Tłumaczenie dokumentów
• Obsługa klientów w języku angielskim i niemieckim
• Praca biurowo-administracyjna

Aplikację prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@polishemployees.com

Dodano dnia: 02-09-2013

Polish Employees

Zobacz wszystkie oferty Polish Employees