Pracownik działu HR

Lokalizacja: Radom

Dla naszego Klienta - wiodącej firmy na rynku inżynierii mechanicznej i automatyzacji - poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu HR. Jeśli interesuje Cię rozwój w obszarze kadrowym, a także masz już pierwsze doświadczenie w pracy z dokumentacją i biegle posługujesz się językiem angielskim - zaaplikuj już dziś, chętnie opowiemy więcej ofercie pracy!

oferujemy:

pracę stacjonarną (możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia) w Radomiu
umowę o pracę tymczasową na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy
świetną atmosferę i możliwość rozwoju w obszarze HR
kartę sportową i prywatną opiekę medyczną
ubezpieczenie na życie
dodatkowe jednorazowe benefity np. tańsze bilety do kina

zadania:

obsługa wiz - przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji
współpraca z zewnętrznym dostawcą
stała współpraca z działem płac odnośnie podatków
rozliczanie RPS (rozliczanie procedur specjalnych)
kontakt z pracownikami zagranicznych oddziałów firmy

oczekujemy:

bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. C1)
wcześniejsze doświadczenie w dziale HR, administracji (szczególnie w obszarze wiz/ zatrudniania cudzoziemców)
dobra znajomość Microsoft Office (w szczególności Excel) będzie mile widziana
komunikatywności i dobrej organizacji pracy
umiejętności pracy z dokumentacją
skrupulatności

Dodano dnia: 10-04-2024

Randstad Polska

Zobacz wszystkie oferty Randstad Polska