Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

ASYSTENT W DZIALE HR Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI - PRACA ZDALNA DLA OSÓB Z CAŁEJ POLSKI

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

BPO Network to jedna z największych w Polsce agencji rekrutujących osoby z niepełnosprawnością.
Tworzymy Największą bazę kandydatów o szerokim spektrum wykształcenia i doświadczenia.
Nasza firma to gwarancja znalezienia pracownika o niezbędnych kwalifikacjach.
Gruntowna wiedza z zakresu kodeksu pracy, ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnienia osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Najwyższe standardy etyczne.

JESLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ https://bponetwork.pl/oferty-pracy (Aby wyświetlić stronę proszę wkleić nazwę strony od www. do przeglądarki)

Do naszego biura poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent w dziale HR z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Praca zdalna

Wymagania:

• Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
• Doświadczenie w pracy biurowej
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
• Obsługa pakietu Microsoft Office w tym Excela i Power Point w stopniu średniozaawansowanym
• Zaangażowanie, skrupulatność, odpowiedzialność za powierzone zadania
• Komunikatywność
• Własny komputer
• Stałe łącze Internetowe w miejscu zamieszkania

Obowiązki:

• Pilnowanie terminów spotkań, szkoleń
• Zbieranie prezentacji od zespołu
• Tworzenie i koordynowanie komunikacji w firmie
• Wsparcie i ewentualny udział w projektach
• Weryfikacja ppt (Prezentacje Power Point)
• Praca w dokumentach Excel
• Dbanie o wizerunek firmy

Oferujemy:

• Pracę zdalną
• Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy
• Wynagrodzenie 4300 zł brutto na okres próbny, następnie rozmowa i podwyżka
• Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
• Opieka ze strony BPO NETWORK
• Bony na produkty firmy
• Dodatek za używanie własnego komputera
• Możliwość skorzystania z pakietu Luxmed
• Możliwość korzystania z ubezpieczenia
• Fundusz świadczeń pracowniczych

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Natalia
503 460 566
nwalkiewicz@bponetwork.pl
rekrutacja@bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dodano dnia: 12-03-2024

BPO Network

Zobacz wszystkie oferty BPO Network

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji