Specjalista ds. Rozwoju zasobów ludzkich (pół etatu)

Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Aktualnie dla naszego klienta firmy z branży produkcji poszukujemy :

Specjalista ds. Rozwoju zasobów ludzkich

(pół etatu)
Lokalizacja: Tarnowskie góry

Obowiązki:
* Kompleksowa opieka nad prowadzonymi projektami rozwojowymi pracowników.
* Doświadczenie na stanowisku HR.
* Określanie profili kompetencyjnych oraz budowanie ścieżek karier.
* Współpraca z kadrą menedżerską w zakresie wdrażania wypracowanych projektów rozwojowych.
* Rekomendowanie działań naprawczo-rozwojowych.
* Współtworzenie i realizacja strategii rozwoju ZZL w organizacji.
* Budowanie profili kompetencyjnych.

Wymagania:
* Wykształcenie wyższe.
* Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w firmie produkcyjnej.
* Umiejętność budowania trwałych relacji z pracownikami.
* Znajomość języka angielskiego na poziomie sprawnej komunikacji.
* Znajomość procesów HR (rekrutacja, szkolenia itp.).
* Doświadczenie w koordynowaniu projektów HR.

Oferujemy:

* Możliwość zatrudniona na pół etatu lub cały etat.
* Umowa o pracę.
* Swoboda w działaniu.

Dodano dnia: 07-03-2024

Coberon Chronos Consulting

Zobacz wszystkie oferty Coberon Chronos Consulting