Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Recruitment Consultant 360

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Firma Coberon Polska od 2006 roku skutecznie działa w obszarze doradztwa personalnego – indywidualnie podchodzimy do każdego klienta i całego procesu rekrutacji. Świadczymy usługi w zakresie Rekrutacji, Outsourcingu pracowniczego, Payrolling i Outplacementu.

???? Warszawa, (Metro Świętokrzyska)

???? Twój zakres obowiązków:
- Rozwijanie portfela Klientów w obszarze stanowisk związanych z sektorem produkcyjnym oraz analizowanie rynku w celu określenia potencjalnych możliwości,
- Negocjacje warunków współpracy z obecnymi i nowymi klientami,
- Budowanie długofalowych relacji z klientami,
- Kompleksowa obsługa procesu rekrutacyjnego od pozyskania kandydata po obsługę posprzedażową,
- Śledzenie i raportowanie postępów w realizacji planu strategicznego u klientów.

???? Nasze wymagania
- Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych od A do Z.
- Doświadczenie w pozyskiwaniu projektów rekrutacyjnych oraz negocjowaniu warunków współpracy,
- Umiejętność budowania zaufanych relacji partnerskich z różnymi klientami,
- Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
- Otwartość na kontakt z Klientem,
- Proaktywność i samodzielność w działaniu,
- Swoboda w działaniu.

???? To oferujemy
- Umowa o pracę lub B2B,
- Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy,
- Atrakcyjny system premiowy,
- Możliwość budowania zespołu,
- Biuro w centrum miasta, z hybrydowym modelem pracy.

Dodano dnia: 07-03-2024

Coberon Chronos Consulting

Zobacz wszystkie oferty Coberon Chronos Consulting

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji