Młodszy specjalista w dziale rekrutacji

Lokalizacja: Warszawa

AMLUX Sp. z o.o. jest firmą oferującą kompleksowe sprzątanie obiektów na terenie całej Polski.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko: Młodszy specjalista w dziale rekrutacji - Warszawa ul. Grójecka.

Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi, cenisz sobie pracę stacjonarną połączoną z aktywnym działaniem z terenie to stanowisko jest dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków:
• Aktywne pozyskiwanie kandydatów (również osób z orzeczeniem o niepełnosprawności) na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego
• Realizacja procesów rekrutacyjnych w terenie oraz stacjonarnie w biurze
• Samodzielne prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
• Kreatywne podejście do odkrywania nowych źródeł pozyskiwania pracowników
• Współpraca z lokalnymi urzędami, biurami karier, akcje ulotkowe itp.
• Wsparcie kadry menedżerskiej w obszarze rekrutacji
• Bieżące raportowanie realizowanych działań do Kierownika Działu

Nasze wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie w rekrutacji kandydatów na stanowiska niższego i średniego szczebla
• Wysokie zdolności organizacyjne oraz szeroko pojęta wielozadaniowość
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
Mile widziane doświadczenie w rekrutacji osób niepełnosprawnych / wiedza nt. orzeczeń o niepełnosprawności

To oferujemy:
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)
• współpracę w dłuższej perspektywie czasowej
• praca w godz. 9:00-17:00
• możliwość podjęcia pracy od zaraz

Dodano dnia: 09-11-2023

AMLUX Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty AMLUX Sp. z o.o.