Asystent wsparcia marketingu handlowego - praca zdalna z orzeczeniem o niepełnosprawności

Lokalizacja: Cały kraj

Nasz nowy Klient to międzynarodowa sieć sklepów oferujących produkty znanych marek z różnych branż w konkurencyjnych cenach. Klienci znajdą w sklepie m.in. artykuły spożywcze, środki czystości, produkty dla zwierząt oraz artykuły do wyposażenia i dekoracji domu. Pierwszy sklep w Polsce powstał w 2018 roku, dziś jest to już ponad 180, a to nie koniec dalszego rozwoju.

Poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko

Asystent wsparcia marketingu handlowego - praca zdalna

Zakres obowiązków

• tworzenie bazy produktów na potrzeby działań marketingowych
• wyszukiwanie aktualnych grafik, nazw gramatur i informacji dodatkowych o produkcie
• analiza konkurencji pod względem ofert handlowych (porównanie cenowe produktów planowanych do kampanii)
• kontakt z pracownikami innych działów w celu uzyskania niezbędnych informacji

Wymagania

• język angielski na poziomie komunikatywnym
• znajomość MS Excel oraz MS Word na poziomie zaawansowanym
• bardzo dobra organizacja pracy
• skrupulatność w realizacji powierzonych zadań
• orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy

• umowę o pracę w stabilnej firmie oraz pakiet benefitów
• pracę w zmotywowanym i pełnym pasji zespole
• pracę w formie zdalnej
• 7-godzinny czas pracy

Mile widziane

• znajomość programu Sharepoint

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@werbeo.pl

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy na stronie www.werbeo.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o dołączeniu poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym razie nie będziemy mogli analizować Twojej aplikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: rekrutacja@werbeo.pl

Dodano dnia: 14-04-2023

OBPON

Zobacz wszystkie oferty OBPON