Senior Employer Branding Specialist

Lokalizacja: Łódź

Duża, znana, międzynarodowa firmą produkcyjna, poszukuje obecnie Kandydatów na stanowisko Starszego Specjalisty ds. Employer Brandingu.

Zadania:
- opracowywanie i realizacja strategii zwiększania widoczności oraz budowania wizerunku marki wśród studentów i absolwentów w Polsce;
- zarządzanie projektami inicjatyw rekrutacyjno-wizerunkowych na zewnątrz i wewnątrz firmy (stypendia, wydarzenia dla studentów, kampanie w mediach społecznościowych, etc.);
- utrzymywanie pozytywnych relacji z uczelniami i stowarzyszeniami studenckimi w Polsce;
- śledzenie i analiza trendów rynkowych oraz opracowywanie strategii sourcingu i przyciągania kandydatów;
- zarządzanie lokalną społecznością Ambasadorów Talentów;
- zarządzanie budżetem;
- współpraca z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi, m.in. z zespołem rekrutacji

Wymagania:
- wykształcenie wyższe;
- min. 5-letnie doświadczenie w obszarze Employer Brandingu / Talent Acquisition (preferowane w międzynarodowej korporacji);
- znajomość polskiego rynku talentów i sieci uczelni;
- doświadczenie w zarządzaniu projektami;
- znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (w mowie i piśmie);
- samodzielność i dojrzałość biznesowa;
- bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
- proaktywność, zaangażowanie, energia w działaniu

Korzyści:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w znanej, międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku;
- praca hybrydowa (w tym praca biurowa w jednej z dostępnych lokalizacji do wyboru: okolice Łodzi, Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków);
- premia roczna do wynagrodzenia;
- kafeteria My Benefit;
- Karta Multisport;
- prywatna opieka medyczna;
- ubezpieczenie na życie;
- dofinansowanie do kursów i szkoleń (w tym nauka języków);
- eventy integracyjne, pikniki rodzinne.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania (preferowane CV w języku angielskim).

Dodano dnia: 22-03-2023

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Grafton Recruitment Sp. z o.o.