Administration & Payroll Junior Specialist

Lokalizacja: Warszawa

Dla naszego Klienta - międzynarodowego lidera branży produkcyjnej - poszukujemy osoby otwartej na nowe możliwości. Jeśli masz pierwsze doświadczenie w obszarze kadr i płac, posługujesz się biegle językiem angielskim, a praca w międzynarodowym środowisku brzmi jak idealne miejsce dla Twojego rozwoju zawodowego - aplikuj już dziś i porozmawiajmy o szczegółach.

oferujemy:

- pracę hybrydową w pełnym wymiarze etatu (2-3 dni w tygodniu w warszawskim biurze)
- umowę o pracę tymczasową do końca 2023 roku
- realną szansę rozwoju w międzynarodowej firmie
- kartę sportową
- prywatną opiekę medyczną
- ubezpieczenie na życie

zadania:

- zarządzanie danymi kadrowymi oraz dokumentacją
- przetwarzanie zmian w statusie pracownika, statusie pracy, płatnościach itp.
- przygotowywanie, kontrola i realizacja działań płacowych dla podmiotu na terenie kraju
- komunikowanie i monitorowanie określonych procesów z obszaru HR
- wsparcie zespołu HR przy projektach (lokalnych, regionalnych lub globalnych)
- codzienna współpraca z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi, takimi jak lokalni dostawcy usług płacowych

oczekujemy:

- pierwszego doświadczenia z zakresu administracji kadrowo-płacowej oraz HR
- zaawansowanych umiejętności pisemnych i ustnych w języku angielskim (min. C1)
- mile widziane doświadczenie pracy z systemem SAP i/lub Workday
- nastawienia na ciągłe doskonalenie się i podejmowanie odpowiedzialności
- umiejętności efektywnej komunikacji i organizacji pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dodano dnia: 08-03-2023

Randstad Polska

Zobacz wszystkie oferty Randstad Polska