Specjalista ds.kadr i płac

Lokalizacja: Skawina

MrClean, profesjonalna firma z siedzibą w Skawinie, działająca od 1992 roku w sektorze usług czystościowych i porządkowych, obsługująca renomowane sieci hoteli, biurowce i zakłady przemysłowe poszukuje osoby na stanowisko

PRACOWNIK DZIAŁU KADR I PŁAC

Twój zakres obowiązków:

prowadzenie procesów legalizacji pracy i zatrudnienie cudzoziemców

prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej w programie Comarch Optima, Płatnik oraz programie wewnętrznym MrClean

rozliczanie czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych

sporządzanie i przesyłanie dokumentacji ZUS, US, GUS, PFRON oraz PPK zgodnie z obowiązującymi przepisami

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)

wynagrodzenie na poziomie 4500 zł - 5500 zł netto

możliwość częściowej pracy zdalnej

dodatki świąteczne, wyjazdy integracyjne i szkolenia

przyjazną atmosferę pracy

Nasze wymagania:

wykształcenie min. średnie

co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy w obszarze kadr i płac

dobra znajomość aktualnych zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, zatrudniania cudzoziemców

praktyczna znajomość programów Comarch Optima, Płatnik oraz środowiska Ms Office lub gotowość do szkoleń w tym zakresie

komunikatywna znajomość języka angielskiego (kontakt z zatrudnianymi cudzoziemcami)

umiejętności pracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej i proaktywne nastawienie do obowiązków

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV na adres mailowy:

Rozpatrywane będą wyłącznie dokumenty z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dodano dnia: 01-03-2023

MrClean

Zobacz wszystkie oferty MrClean