Dyrektor HR

Lokalizacja: Cały kraj

Naszym klientem jest Grupa Śnieżka, jeden z największych producentów farb w Europie. Firma istnieje na rynku od kilkudziesięciu lat i prężnie się rozwija, na rynku polskim i międzynarodowym. W związku z intensywnym rozwojem aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Dyrektor HR

Twój zakres obowiązków:

• Współpraca z zarządem mająca na celu zaprojektowanie i wdrożenie procesów oraz rozwiązań w obszarze zarządzania ludźmi w taki sposób, aby wzmacniały one realizację strategicznych celów organizacji.
• Współtworzenie i implementacja polityki zarządzania personelem jako istotnego czynnika rozwoju biznesu.
• Tworzenie, optymalizowanie i zarządzanie wszystkimi procesami związanymi z pełnym cyklem życia pracownika w organizacji;
• Optymalizacja oraz wdrożenie kluczowych procesów HR-owych (program sukcesji, zarządzania talentami, system wynagrodzeń́, optymalizacja procesów rekrutacji, onboardingu, standardów rozmów rozwojowych);
• Realizacja projektu cyfrowej transformacji obszaru HR;
• Budowanie strategii, definiowanie celów operacyjnych dla zespołu HR (12 osób) oraz monitorowanie ich realizacji.
• Inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań HR;
• Wzmacnianie kultury organizacyjnej i wartości firmowych poprzez różne inicjatywy;
• Monitorowanie wskaźników HR (m.in. zatrudnienie, rotacja, absencja, efektywność procesów).

Nasze wymagania:

• Wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziana psychologia lub zarządzanie zasobami ludzkimi);
• Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku z odpowiedzialnością̨ za strategiczny rozwój procesów w obszarze HR, idealnie z doświadczeniem w tworzeniu/reorganizacji /optymalizacji struktur HR w firmie;
• Doświadczenie w obszarze HR w firmie o profilu produkcyjnym bądź logistycznym;
• Praktyczne doświadczenie w budowaniu kultury organizacyjnej nastawionej na wynik, procesy oraz filozofię ciągłego doskonalenia;
• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie;
• Doświadczenie w prowadzeniu wszystkich procesów HRowych i zarządzanie pełnym cyklem życia pracownika w organizacji;
• Praktyczna znajomość aspektów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
• Znajomość narzędzi HR takich: ocena pracownicza, opisy stanowisk, programy zarządzania talentami, badanie zaangażowania i satysfakcji, wartościowanie stanowisk, onboarding pracowników;
• Silne ukierunkowanie na sprawy biznesowe i klienta wewnętrznego;
• Umiejętność zarządzania procesem zmian w organizacji;
• Świetne umiejętności komunikacyjne;
• Zdolności analityczne;
• Przedsiębiorczość, zmysł operacyjny, zdolności organizacyjne.

Nasz klient oferuje:

• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Duży wpływ na procesy oraz autonomię w działaniu;
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;
• Kafeteria benefitów (m.in. ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dofinansowanie do posiłków, dodatkowy urlop, refundacja wakacji, opieka medyczna) oraz samochód służbowy;
• Hybrydowy model pracy (3 dni w biurze w Brzeźnicy, 2 dni dowolnie ) oraz elastyczne godziny.

Dodano dnia: 06-02-2023

Leanpassion

Zobacz wszystkie oferty Leanpassion