Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

HR Manager

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Naszym klientem jest stabilna firma z okolic Poznania - producent, dystrybutor i serwisant urządzeń technicznych. Firma istnieje na rynku od kilkudziesięciu lat i prężnie się rozwija, na rynku polskim i międzynarodowym. W związku z intensywnym rozwojem aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

HR Manager

Twój zakres obowiązków:
· Współpraca z Zarządem oraz managerami firmy w tworzeniu i realizacji polityki HR zgodnie ze strategią Spółki,
· Tworzenie, optymalizowanie i zarządzanie wszystkimi procesami związanymi z cyklem życia pracownika w organizacji, w szczególności:
- Opracowywanie i realizowanie planów zatrudnienia,
- Opracowanie i wdrożenie procesów HR m.in ewaluacji pracowników, onboarding, exit interview, siatki płac oraz oferty benefitowej,
- Opracowywanie i realizowanie planów rozwojowych dla pracowników White Collars oraz Blue Collars,
- Stworzenie i wdrożenie procesów związanych z budową marki pracodawcy,
- Współpraca z menedżerami w tworzeniu efektywnych zespołów i budowaniu zaangażowania pracowników,
· Zarządzanie procesami kadrowo-płacowymi firmy,
· Inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań HR,
· Wzmacnianie kultury organizacyjnej i wartości firmowych poprzez różne inicjatywy,
· Monitorowanie wskaźników HR (m.in. zatrudnienie, rotacja, absencja, efektywność procesów).

Nasze wymagania:

· Wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziana psychologia lub zarządzanie zasobami ludzkimi),
· Kilkuletnie doświadczenie menedżerskie w obszarze miękkiego HR, z poziomu HR Business Partner/ HR Manager, idealnie z doświadczeniem w tworzeniu/reorganizacji /optymalizacji struktur HR w firmie.
· Doświadczenie w obszarze HR w firmie o profilu produkcyjnym bądź logistycznym.
· Praktyczne doświadczenie w budowaniu kultury organizacyjnej nastawionej na wynik, procesy oraz filozofię ciągłego doskonalenia.
· Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie,
· Doświadczenie w prowadzeniu wszystkich procesów HRowych i zarządzanie pełnym cyklem życia pracownika w organizacji.
· Praktyczna znajomość aspektów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
· Znajomość narzędzi HR takich: ocena pracownicza, opisy stanowisk, programy zarządzania talentami, badanie zaangażowania i satysfakcji, wartościowanie stanowisk, onboarding pracowników.
· Silne ukierunkowanie na sprawy biznesowe i klienta wewnętrznego.
· Umiejętność zarządzania procesem zmian w organizacji.
· Świetne umiejętności komunikacyjne.
· Zdolności analityczne.
· Przedsiębiorczość, zmysł operacyjny, zdolności organizacyjne.

Nasz klient oferuje:
· Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
· Duży wpływ na procesy oraz autonomię w działaniu,
· Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
· Bogaty pakiet benefitów i oferty rozwojowej,
· Hybrydowy model pracy oraz elastyczne godziny.

Dodano dnia: 10-01-2023

Leanpassion

Zobacz wszystkie oferty Leanpassion

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji