Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. marketingu - Przemyśl

Lokalizacja: Przemyśl

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Od ponad 20 lat Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp.k. angażuje się w budowanie rynku pracy, ukierunkowanego na dojrzałą, odpowiedzialną politykę personalną, będącą symbolem etyki w biznesie i otwarcia na potrzeby osób z niepełnosprawnościami.

Do naszego Zespołu w siedzibie Spółki poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• Kompleksową realizacją zadań z zakresu marketingu i PR
• Ścisłą współpracą z działem handlowym w zakresie wsparcia sprzedaży, opracowaniem
materiałów marketingowych, promocyjnych, multimedialnych, itp.
• Projektowaniem kampanii nastawionych na pozyskiwanie nowych Klientów
• Zarządzaniem i aktualizacją treści na stronach www i w mediach społecznościowych, w
tym redagowanie i monitorowanie treści w sieci pod kątem SEO,
dbałością o spójność wizerunku
• Analizowaniem trendów rynkowych i działań konkurencji oraz rekomendowaniem
właściwych działań mających na celu optymalizację działań marketingowych

Wymagania:
• Minimum 3-latniego doświadczenia oraz praktycznej znajomości zagadnień z zakresu
marketingu, PR, social media
• Znajomości narzędzi Google Analytics
• Umiejętności redagowania treści, notatek prasowych, komunikatów PR, itp.
• Kreatywności, pomysłowości, nieszablonowego sposobu myślenia
• Bardzo dobrych zdolności organizacyjnych i terminowości w wykonywaniu zadań
• Wysokich umiejętności analitycznych i dbałości o szczegóły

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (możliwa umowa B2B)
• dużą samodzielność w działaniu oraz rozwojowe zadania
• profesjonalne wdrożenie do pracy i indywidualne podejście do planowania kariery

Mile widziane:
• orzeczenie o niepełnosprawności

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o dołączeniu poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym razie nie będziemy mogli analizować Twojej aplikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Dodano dnia: 15-11-2022

OBPON

Zobacz wszystkie oferty OBPON

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji