Praktykant/ka w dziale Kadr - praca od zaraz

Lokalizacja: Kraków

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:
PRAKTYKANT/KA W DZIALE KADR – praca od zaraz

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
Do Twoich obowiązków jako Praktykanta w Dziale Kadr będzie należało wsparcie w następujących obszarach:
• Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo – płacowym
• Tworzenie i uzupełnianie akt osobowych
• Obsługa i wysyłka korespondencji przychodzącej i wychodzącej
• Wsparcie zespołu w innych pracach administracyjno-biurowych

Wymagania:
• mile widziany status ucznia/studenta
• dobra znajomość pakietu MS Office
• bardzo dobra organizacja pracy własnej
• wysoka kultura osobista
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• płatne praktyki z możliwością stałej współpracy
• elastyczne godziny pracy (abyś mógł/mogła spokojnie pogodzić z zajęciami na uczelni)
• nie wymagamy konkretnej/stałej liczby przepracowanych godzin; pracujesz tyle godzin tygodniowo, ile jesteś w stanie
• możliwość rozwoju zawodowego
• kartę Multisport
• miłą atmosferę oraz pracę w młodym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@europajob.pl z dopiskiem “praktyka” w tytule wiadomości.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości, nie wahaj się, aplikuj, a my skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania.

Klauzula dotycząca przetwarzania danych osobowych:
Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Dodano dnia: 19-10-2022

Europajob

Zobacz wszystkie oferty Europajob