Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Foreign Personnel Service Sp. z o.o. jest polską firmą rekrutacyjną specjalizującą się w pozyskiwaniu pracowników liniowych, specjalistów średniego oraz wyższego szczebla. Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa z branży produkcyjnej, a także logistycznej i wielu innych. Dzięki sprawnej obsłudze i profesjonalnemu podejściu do rekrutacji, cieszymy się dużym zaufaniem wśród naszych Klientów.
Obecnie dla Naszego Klienta, firmy PPHU Awex z siedzibą w Masłomiący poszukujemy rzetelnej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko:
SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC
Miejsce pracy: Masłomiąca, Michałowice
System pracy: 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku

Twoje zadania na tym stanowisku:
• Prawidłowe i terminowe przygotowywanie dokumentacji płacowej oraz naliczanie wynagrodzeń w programie kadrowo-płacowym.
• Rozliczanie czasu pracy pracowników oraz zleceniobiorców.
• Sporządzanie sprawozdań, deklaracji i raportów do instytucji zewnętrznych.
• Udział w raportowaniu wynagrodzeń, stanu zatrudnienia, urlopów, absencji etc. na potrzeby innych działów oraz GUS.
• Prowadzenie dokumentacji zasiłkowej.
• Bieżące prowadzenie niezbędnej dokumentacji personalnej (akta osobowe, umowy, badania lekarskie, szkolenia BHP itp.).
• Udział w tworzeniu, weryfikacji i aktualizacji regulaminów wewnętrznych oraz procedur HR.
• Współpraca z innymi działami w firmie i kształtowanie wizerunku spółki wśród pracowników.

Aplikuj, jeśli:
• posiadasz wykształcenie wyższe (min. licencjat) ,
• możesz wykazać się praktyczną znajomością przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych, popartą minimum 3-letnim doświadczeniem,
• znasz i potrafisz obsługiwać program Optima.
Mile widziane, ale nie wymagane:
• znajomość programu SAP.

W ramach współpracy oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie bezpośrednio z docelowym Pracodawcą,
• Umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne dopasowane do Twoich kwalifikacji i zaangażowania,
• Pracę w systemie jedno zmianowym od poniedziałku do piątku,
• Pełne ubezpieczenie zdrowotne (pakiet rozszerzony),
• Zadaniowe podejście do obowiązków,
• Niezbędne narzędzia do pracy,
• Możliwość rozwoju specjalistycznego,
• Miłą i rodzinną atmosferę pracy,
• Samodzielne stanowisko z możliwością pod podejmowania decyzji i realny wpływ na kształtowanie wizerunku firmy wśród pracowników.

Jesteś zainteresowany/a? Czujesz że to stanowisko idealne dla Ciebie? Prześlij nam swoje CV na adres: oliwia.szpytko@fps-work.pl ????
Masz więcej pytań? Zadzwoń: 570 788 884 – odpowiemy na każde Twoje pytanie ????????

Dodano dnia: 13-10-2022

Foreign Personnel Service

Zobacz wszystkie oferty Foreign Personnel Service

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji