Specjalista ds. Szkoleń

Lokalizacja: Warszawa

Szczegóły oferty:

Zakres zadań:
a) Organizacja i nadzór przebiegu szkoleń (ustalanie i koordynowanie terminów, informowanie i zapraszanie uczestników, zapewnienie niezbędnej dokumentacji szkoleń, przygotowanie sali szkoleniowej
w przypadku szkoleń stacjonarnych);
b) Bieżący kontakt i współpraca z kontrahentami zewnętrznymi (firmami, trenerami);
c) Prowadzenie i aktualizacja bazy danych szkoleń, uczestników, wydatków;
d) Tworzenie raportów i podsumowań firmowej działalności szkoleniowej;
e) Tworzenie i tłumaczenie dokumentów i materiałów szkoleniowych na potrzeby wewnętrznych projektów;
f) Udział w projektach szkoleniowo-rozwojowych w firmie.

Czego oczekujemy:
a) Bardzo dobrej znajomości narzędzi IT (pakiet Office, programy graficzne, aplikacje do tworzenia i prowadzenia szkoleń online);
b) Dobrej organizacji pracy, samodzielności, odpowiedzialności;
c) Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
d) Otwartości na ludzi, naukę, zmiany
e) Doświadczenie w podobnej pracy – mile widziane

Co oferujemy:
a) Umowa o pracę Dużo ciekawej pracy w niezwykle dynamicznej firmie
b) Pracę w zgranym i pomocnym zespole
c) Możliwość nauki i rozwoju
d) Elastyczne godziny pracy

Dodano dnia: 04-07-2022

BorgWarner

Zobacz wszystkie oferty BorgWarner