Praktyki w Dziale ZZL

Lokalizacja: Wrocław

Szczegóły oferty:

SPRAWDŹ SIĘ U NAS W PRAKTYCE!

Zdajemy sobie sprawę jak stresującą sytuacją może być przyjście na praktyki do nieznanej firmy – obawa przed godzinami parzenia kawy, wyobcowanie i dziesiątki innych ważnych dla Nas wątpliwości. Skąd to wiemy? Bo część z Nas sama jest po praktykach! Niezależnie od tego czy jesteś studentem i poszukujesz praktyk z uczelni, czy posiadając doświadczenie w innej dziedzinie chcesz podjąć praktyki „dla siebie” oraz zobaczyć jak wygląda praca w konkretnym dziale – zapraszamy Cię do zaaplikowania!

PS Zero parzenia kawy, obiecujemy! :)

Twój zakres obowiązków:
- selekcja aplikacji i przeprowadzanie rozmów z kandydatami na stanowiska sprzedażowe oraz specjalistyczne
- publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych i notatek rekomendacyjnych
- wsparcie Specjalistów w realizacji poszczególnych projektów z obszaru HR
- przygotowywanie raportów na potrzeby działu
- przestrzeń na Twoją inicjatywę i propozycje nowych projektów, zmian i usprawnień
- jeśli poczujesz się pewnie, przydzielimy Ci Twój własny proces rekrutacyjny

Nasze wymagania:
- chęć do podjęcia praktyk bezpłatnych (nie wymagamy doświadczenia zawodowego)
- komunikatywność i pozytywna postawa
- zaangażowanie w wykonywane zadania

To oferujemy:
- oferujemy bezpłatne praktyki, ale w czasie ich trwania zapewnimy Ci zdobycie zarówno wiedzy merytorycznej jak i praktycznego doświadczenia w obszarze HR, w różnorodnych projektach oraz w prowadzeniu rekrutacji zarówno na stanowiska sprzedażowe jak i specjalistyczne
- będziesz miał/a okazję spędzić niejeden dzień ze Specjalistą oraz poznać jakie ciekawe zadania z obszaru HR są przez niego realizowane
- dostosujemy program praktyk do Twoich wymagań – na początku praktyki określamy Twoje zainteresowania i oczekiwania, a potem postaramy się im sprostać
- zapewnimy Ci elastyczne godziny praktyk – Ty mówisz, kiedy możesz nas wspierać w zadaniach!
- Opiekun będzie służył Ci pomocą i radą względem realizowanych przez Ciebie zadań przez cały czas trwania praktyki
- będziesz miał/a możliwość pogłębienia wiedzy dzięki dostępowi do firmowej Biblioteki zawierającej literaturę branżową oraz specjalistyczną z tematów, które Cię interesują
- bezstresowa, luźna atmosfera pracy ze wspólnymi przerwami naszego działu na herbatkę i pogawędki :)
- dobre przygotowanie do pierwszej pracy w obszarze HR - jesteśmy w kontakcie z naszymi poprzednimi praktykantami, którzy bez problemu - znaleźli zatrudnienie lub atrakcyjny staż wkrótce po zakończeniu praktyk w Neonet
- a dodatkowo, po zakończeniu praktyk postaramy się abyś otrzymał/a od nas pozytywne referencje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikowanie za pomocą linku: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=1c4abdf910d44d8787ac85ef8a7dae91

Pamiętaj, to Ty decydujesz jakie dane nam udostępniasz ponad zestaw wymaganych danych przez prawo pracy. Dlatego, jeżeli dobrowolnie umieścisz i prześlesz nam dodatkowe informacje osobowe w swoim CV i materiałach towarzyszących (np. swoje zdjęcie, zainteresowania itp.) będzie to oznaczało wyrażenie przez Ciebie zgody dla NEONET S.A. z siedzibą we Wrocławiu na ich przetwarzanie zgodnie z Art. 6 ust.1 lit. a) RODO, wyrażoną poprzez Twoje wyraźne działanie. W każdej chwili masz prawo ją wycofać, przy czym cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę wycofasz kontaktując się z nami pod adresem: rekrutacja[małpa]neonet.pl.

Dodano dnia: 13-06-2022

NEONET S.A.

Zobacz wszystkie oferty NEONET S.A.