Payroll Delivery Specialist

Lokalizacja: Cały kraj

Szukasz pracy jako Payroll Delivery Specialist? Chcesz pracować w przyjaznym, zróżnicowanym środowisku i w dobrze prosperującej firmie?
Jesteśmy Twoją odpowiedzią - naszym Klientem jest lider w branży FMCG!

Już teraz dołącz do międzynarodowej korporacji i bądź odpowiedzialny za koordynację procesów przed-płacowych i płacowych, przy jednoczesnym zapewnieniu dokładności i terminowości dostarczanie list płac oraz wynagrodzeń współpracownikom!

Aplikuj i pozwól nam opowiedzieć Ci o szczegółach!

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową do końca 2022 roku z możliwością przedłużenia współpracy
- pracę w pełni zdalną z możliwością korzystania z biura w centrum Warszawy
- pracę w zespole, który liczy około 15 osób
- elastyczny czas pracy
- szkolenia wprowadzające

Zadania:

- administrowanie wszystkimi dokumentami wejściowymi wymaganymi do wyliczenia wynagrodzeń
- dokładne i terminowe dostarczanie listy płac do pracowników
- koordynacja działań z lokalnymi partnerami płacowymi w kraju w celu zapewnienia właściwego opodatkowania i archiwizacji wszystkich danych dotyczących wynagrodzeń
- gromadzenie i dostarczanie danych dotyczących czasu pracy i obecności oraz włączanie ich do listy płac
- udzielanie odpowiedzi na zapytania płacowe eskalowane przez GBS HR i / lub pracowników w odniesieniu do spraw płacowych
- udzielanie odpowiedzi na pytania zadawane przez zewnętrznych audytorów i dostawców w zakresie procesów dostarczania listy płac

Oczekujemy:

- min. 1. roku doświadczenia w zakresie płac w regionie EMEA, APAC, LATAM lub innym
- znajomości języka angielski na zaawansowanym poziomie (min. C1)
- dobrej znajomości programu Excel

Dodano dnia: 09-06-2022

Randstad Polska Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Randstad Polska Sp. z o.o.