Stażysta w Dziale Rekrutacji

Lokalizacja: Gdańsk

Szczegóły oferty:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- wsparcie prowadzonych przez zespół procesów rekrutacyjnych
- obsługa systemu rekrutacyjnego i wewnętrznej bazy kandydatów w zakresie działań administracyjnych (wprowadzanie danych do systemu,
- tworzenie odpowiednich stanowisk rekrutacyjnych)
- wstępna selekcja aplikacji; dobór odpowiednich kandydatów ze względu na wymagania i specyfikę stanowisk pracy
- redagowanie ogłoszeń i publikowanie ofert pracy
- przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych, umawianie spotkań

WYMAGANIA:
- status studenta lub absolwenta (kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, ekonomia)
- dyspozycyjność co najmniej 20 godzin tygodniowo
- umiejętność pracy w zespole
- znajomość pakietu MS Office
- samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy własnej
- mile widziane zainteresowanie tematyką HR

OFERUJEMY:
- bezpłatne praktyki w systemie hybrydowym
- elastyczny grafik pracy
- możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie działań rekrutacyjnych
- referencje po zakończeniu praktyk
- szkolenia z zakresu pozyskiwania pracowników
- wsparcie opiekuna praktyk
- komputer i telefon służbowy

Wszystkich zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie aktualnego CV poprzez podany poniżej link:

Dodano dnia: 05-05-2022

Gi Group

Zobacz wszystkie oferty Gi Group