Specjalista ds. Personalnych

Lokalizacja: Łódź

Jesteśmy największą siecią szkół policealnych w Polsce a ponad 20 lat doświadczenia daje nam przewagę w sprzedaży usług edukacyjnych.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:

Łódź

Twój zakres obowiązków
Przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy (umowy o pracę, aneksy, świadectwa pracy), umów cywilnoprawnych oraz prowadzenie dokumentacji kadrowej – praca w rozproszonym środowisku

Przygotowywanie danych kadrowo-płacowych niezbędnych do prawidłowego naliczania listy płac (import danych z innych systemów)

Prowadzenie procesów płacowych, w tym: nadzór nad sporządzaniem list wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców (współpraca z biurem rachunkowym) prawidłowe naliczanie potrąceń komorniczych, korespondencja z kancelariami, dokonywanie płatności wynagrodzeń przy pomocy narzędzia na bazie Excela

Wprowadzanie danych do systemu kadrowego

Wystawianie wymaganych dokumentów i zaświadczeń dla pracowników

Nasze wymagania
Znajomość oraz umiejętność praktycznego stosowania przepisów z zakresu prawa pracy (doświadczenie na podobnym stanowisku)

Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego excel (warunek konieczny)

Wiedza praktyczna dotycząca zasad rozliczania zajęć komorniczych

Umiejętność współpracy z pracownikami w rozproszonym środowisku

Bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność i systematyczność

Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Dodatkowych atutem będzie znajomość obsługi programu CDN Optima

To oferujemy
umowę o pracę na pełen etat

wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy

elastyczne godziny pracy

możliwość częściowej pracy zdalnej

dostęp do szkoleń online, live-meeting’ów i bazy wiedzy Polskiego Centrum Kadrowo-Płacowego

dostęp do benefitów na korzystnych warunkach (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie)

premię za polecenie pracownika

biuro w centrum Łodzi

darmowy parking

Dodano dnia: 27-04-2022

Biuro Obsługi Finansowej Szkół Spółka z.o.o

Zobacz wszystkie oferty Biuro Obsługi Finansowej Szkół Spółka z.o.o