Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. HR

Lokalizacja: Darłowo

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Wostok HR zajmuje się budowaniem zespołów do działów, zakładów i magazynów produkcyjnych oraz dystrybucyjnych. Zarządzamy kompleksowo rekrutacjami oraz odpowiadamy za zatrudnienia w danym miejscu pracy. Widniejemy w KRAZ pod numerem 13050.

Dla naszego Klienta z branży spożywczej poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. HR.

Wymagania oraz oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe
• Minimum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
• Samodzielność i inicjatywa w działaniu
• Wielozadaniowość oraz dobra organizacja pracy
• Umiejętność obsługi pakietu MS Office

Obowiązki:

• Zarządzanie procesami rekrutacyjnymi
• Tworzenie założeń polityki personalnej, wynagrodzeń, ścieżek kariery i rozwoju pracowników
• Wspieranie firmy w działaniach strategicznych i operacyjnych oraz pracowników w codziennych wyzwaniach czy zmianach
• Organizacja i planowanie projektów szkoleniowych, eventów pracowniczych
• Nadzorowanie systemu ocen pracowniczych
• Opracowywanie analiz, raportów i prezentacji
• Udział w onboardingu oraz offboardingu pracowników
• Zarządzanie benefitami pracowniczymi