Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. personalnych

Lokalizacja: Zbąszynek

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Dla naszego klienta firmy z branży spożywczej zatrudniającej około 250 osób poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. Personalnych.

Miejsce pracy: ZBĄSZYNEK.

Twój zakres obowiązków będzie obejmował:

- prowadzenie efektywnych procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla (selekcja aplikacji, współpraca z firmami rekrutacyjnymi, spotkania z Kandydatami),
- organizowanie programów szkoleń wewnętrznych oraz współpracę z firmami szkoleniowymi (analiza potrzeb szkoleniowych, planowanie w odniesieniu do potrzeb szkoleniowych, koordynacja przebiegu szkoleń),
- udział w realizacji projektów z obszaru HR,
- ciągłe doskonalenie procesów HR w takich obszarach jak: rozwój, rekrutacja, komunikacja wewnętrzna,
- zarządzanie procesem adaptacji nowych pracowników,
- wsparcie organizacyjne działu HR,
- budowanie kultury organizacyjnej poprzez promowanie wartości firmy.

Doskonale na stanowisku odnajdzie się Kandydat, który:

- posiada wykształcenie wyższe kierunkowe (np. zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia itp.),
- ma doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- zna dobrze przepisy prawa pracy,
- odznacza się bardzo dobra organizacją pracy, inicjatywą i skutecznością w działaniu,
- cechuje się otwartością, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
- bardzo dobrze zna pakiet MsOffice.

Oferowane korzyści:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w zadaniowym systemie czasu pracy,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji + premia,
- narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon),
- rozwój kompetencji poprzez szkolenia,
- benefity pracownicze,
- pracę w przyjaznym i wspierającym się zespole.

Prosimy o przesłanie CV osoby zainteresowane ogłoszeniem poprzez serwis.

Dodano dnia: 23-04-2022

Practical Office Łukasz Wasiak

Zobacz wszystkie oferty Practical Office Łukasz Wasiak

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji