Rekruter IT

Lokalizacja: Kraków

Chcesz być na fali? Dołącz do Wave :). Jesteśmy firmą oferującą wsparcie w zakresie dostarczania najlepszych specjalistów IT z rynku oraz zarządzania usługami IT. Współpracujemy ze znanymi markami i innowacyjnymi startupami z Polski i z zagranicy.

Cenimy sobie indywidualne podejście do kandydatów i dążymy do tego, aby dobierać dla nich projekty, które będą dopasowane do ich kompetencji i preferencji.

Do naszego wewnętrznego zespołu HR poszukujemy osoby na stanowisku Rekruter IT.

Twój zakres obowiązków:
-udział w spotkaniach z klientami oraz zbieranie wymagań dotyczących profilu poszukiwanego stanowiska
-tworzenie profili stanowisk
-pisanie oraz publikacja ogłoszeń o pracę na wybranych portalach i grupach
-prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT (Deweloperzy, Testerzy, Project Managerowie)
-aktywne poszukiwanie kandydatów metodą direct search na Linkedin i innych portalach
-selekcja i analiza profili kandydatów
-prowadzenie wstępnych rozmów telefonicznych i online z kandydatami, a także rozmów ofertowych
-tworzenie podsumowań i rekomendacji na temat kandydatów
-budowanie bazy kandydatów na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych
-kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy i utrzymywanie długotrwałych relacji z kandydatami (zaangażowanie kandydatów w proces rekrutacji, przekazywanie informacji na temat procesu rekrutacji, etapów, feedbacku)
-tworzenie raportów
-śledzenie trendów na rynku IT
-współpraca z Młodszymi HR Rekruterami oraz Researcherami IT

To stanowisko dla Ciebie, jeśli:
-posiadasz min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w Agencji Rekrutacyjnej)
-orientujesz się w branży IT i znasz terminologię IT (języki programowania, proces tworzenia oprogramowania itd.)
-potrafisz obsługiwać ATS, zna technik sourcing'u kandydatów i źródła ich pozyskiwania
-swobodnie piszesz i rozmawiasz w języku angielskim (min. B2)
-lubisz mieć kontakt z ludźmi i z łatwością budujesz relacje
-dobra organizacja, wyznaczanie priorytetów i wytrwałość to Twoje mocne strony
-wykształcenie wyższe z zakresu ZZL, psychologii, socjologii będzie dodatkowym atutem

W zamian oferujemy:
-zatrudnienie w oparciu o preferowaną umowę (UZL, UoP, B2B) w pełnym wymiarze czasu
-premie powiązane z sukcesami rekrutacyjnymi
-elastyczne godziny pracy
-prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do Multisport
-możliwość pracy zdalnej z całej Polski (możliwość pracy z biura w Krakowie)
-pomoc w zdobyciu doświadczenia i rozwój w obszarach Rekrutacji i Sprzedaży
-dołączenie do doświadczonego, kameralnego i zgranego zespołu, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem
-przestrzeń do testowania nowych rozwiązań oraz miejsce, gdzie Twoje zdanie będzie się liczyć
-okazjonalne spotkania integracyjne

Dodano dnia: 14-04-2022

Wave Europe sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Wave Europe sp. z o.o.