IT Researcher

Lokalizacja: Cały kraj

Szczegóły oferty:

Twój zakres obowiązków:
-współprowadzenie wraz z Senior Rekruterem projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT (Deweloperzy, Testerzy, Project Managerowie)
-aktywne poszukiwanie kandydatów metodą direct search na Linkedin i innych portalach
-selekcja i analiza profili kandydatów
-budowanie bazy kandydatów na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych
-kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy i utrzymywanie długotrwałych relacji z kandydatami (zaangażowanie kandydatów w proces rekrutacji, -przekazywanie informacji na temat procesu rekrutacji, etapów, feedbacku)
-redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych na wybranych portalach

To stanowisko dla Ciebie, jeśli:
-posiadasz doświadczenie na analogicznym stanowisku lub chcesz rozwijać się w obszarze rekrutacji
-orientujesz się w branży IT i znasz terminologię IT (języki programowania, itp.)
-lubisz mieć kontakt z ludźmi i z łatwością nawiązujesz nowe znajomości
-masz głowę pełną pomysłów, lubisz szukać i testować nowe rozwiązania, a do tego nie boisz się wyzwań ;)
-posiadasz zdolności analityczne, a praca z dużą ilością danych i informacji to coś co lubisz
-dobra organizacja, skrupulatność i wytrwałość to Twoje mocne strony
-swobodnie piszesz i rozmawiasz w języku angielskim (min. B2)
-posiadasz własny komputer, który możesz wykorzystać do pracy

W zamian oferujemy:
-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w pełnym wymiarze czasu
-elastyczne godziny pracy
-możliwość pracy zdalnej z całej Polski
-pomoc w zdobyciu doświadczenia i rozwój w obszarach Rekrutacji i Sprzedaży
-dołączenie do doświadczonego, kameralnego i zgranego zespołu, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem
-przestrzeń do testowania nowych rozwiązań oraz miejsce, gdzie Twoje zdanie będzie się liczyć
-okazjonalne spotkania integracyjne

Aplikuj przez formularz: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=ce76654250cd40658ff71c87f41e0ae8

Dodano dnia: 13-04-2022

Wave Europe sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Wave Europe sp. z o.o.