Senior HR Administrator

Lokalizacja: Warszawa

Dla naszego klienta z sektoru SCC poszukuję osoby na stanowisko Senior HR Administaror, która dołączyłaby do Warsaw People Services Team odpowiedzialnego za dostarczanie usług HR dla biznesu EMEA – Polska.

Dlaczego warto?
✅Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie.
✅Program rozwoju kariery- Możliwość uczenia się od najlepszych poprzez uczestnictwo w kursach wewnętrznych i uczestnictwo w programach międzynarodowych, które pozwolą Ci podróżować i doświadczyć jak pracujemy w różnych miejscach na świecie.
✅Kultura w miejscu pracy- Wsparcie ze strony firmy w zakresie pracy z domu jak i wygodnego biura z chillout roomem, sala rozrywki i piękny taras sprawiają, że nasze biuro jest miejscem, w którym chcesz być. Lokalizacja w pobliżu Metra Wilanowska.
✅Działania na rzecz dobrego samopoczucia- firma dba o Twoje samopoczucie poprzez inicjatywy zdrowotne i rekreacyjne (joga, zajęcia online, grupy zainteresowań sportowych).
✅Masz możliwość do dokonywanie zmiany w otaczającym Cię świecie- Okazja do wywarcia wpływu poprzez udział w inicjatywach firmy (CSR, ECO friendly approach)
✅Atrakcyjny pakiet benefitów- Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport i WIĘCEJ
✅Międzynarodowe środowisko- Doświadczenie bycia w rosnącej wielojęzycznej społeczności, w której pielęgnowana jest różnorodność
✅Wsparcie w trudnych czasach- Doradztwo psychologiczne, zajęcia sportowe online (joga, ruch, zajęcia fitness), szkolenia online, wsparcie technologiczne na Twoim sprzęcie i oprogramowaniu podczas pracy w domu.

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli masz:
✅Minimum 2 lata doświadczenia w administracji HR w międzynarodowym środowisku, najlepiej w SSC
✅Płynną znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie oraz piśmie
✅Umiejętności obsługi klienta
✅Wykształcenie wyższe magisterskie lub licencjackie, preferowane w dziedzinie zasobów ludzkich
✅Dobra organizacja, umiejętność ustalanie priorytetów i pracy wielozadaniowej
✅Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
✅Wysoki poziom znajomości obsługi komputera i baz danych, w tym pakietu Microsoft Office
✅Dużym atutem byłby doświadczenie w pracy z Core People System, najlepiej Peoplesoft

Kluczowe Obowiązki:
✅Bycie pierwszym punktem kontaktowym dla wszystkich zapytań związanych z HR, zarządzając zapytaniem od osoby kontaktowej aż do zamknięcia, w tym dużej liczby zapytań dotyczących płac przez e-mail i telefon.
✅Zapewnianie wysokiej jakości odpowiedzi na zapytania i prośby zgłaszane przez Pracowników, Menedżerów i pracowników działu kadr w ramach ustalonych umów SLA
✅Generowanie dokumentacji zmian umownych, takich jak elastyczny czas praca, zmiana godzin pracy, transfery wewnętrzne i zagraniczne oraz zmiany stanowisk.
✅Przetwarzanie informacji o odejściu z listy płac, generowanie dokumentacji dotyczących odejścia pracownika oraz archiwizowanie akt osób odchodzących z pracy.
✅Generowanie pism w celu potwierdzenia i przedłużenia okresu próbnego;
✅Zapewnienie wsparcia administracyjnego dla procesów związanych z urlopami rodzinnych, takich jak urlop macierzyński, adopcja, urlop rodzicielski, urlop ojcowski, absencja chorobowa
✅Sporządzanie listów referencyjnych; referencje po okresie zatrudnienia, referencje wizowe.
✅Terminowe i dokładne wprowadzanie danych związanych ze wszystkimi procesami dotyczącymi cyklu życia pracownika.
✅Przetwarzanie dokumentacji i akt osobowych zgodnie z wymogami prawnymi.
✅Monitorowanie dat wygaśnięcia prawa do pracy, żądanie od pracowników dokumentów dla obcokrajowców, zatwierdzanie ich oraz współpraca z urzędem imigracyjnym.

Dodano dnia: 25-03-2022

Antal Poland

Zobacz wszystkie oferty Antal Poland