Rekruter

Lokalizacja: Poznań

Zostań wewnętrznym rekruterem dla naszego klienta z sektora SSC!
Jako wewnętrzny rekruter staniesz się częścią międzynarodowego zespołu Talent Acquisition, składającego się z 8 osób. Będziesz współpracować wewnętrznie z hiring managerami oraz zewnętrznie z agencjami rekrutacyjnymi. Będziesz pozyskiwać, przeprowadzać rozmowy kwalifikacyjne i zatrudniać zróżnicowanych, wykwalifikowanych kandydatów do oddziałów w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Dlaczego warto:
✅Praca z jednymi z najbardziej znanymi markami na świecie,
✅Możliwość pracy zdalnej,
✅Prywatna opiekę medyczną,
✅Plan emerytalny – PPE 3,5%,
✅Przyjazna atmosfera i praca w międzynarodowym zespole,
✅Nowoczesne, klimatyzowane biuro w centrum Poznania + parking dla rowerów,
✅Dobrze wyposażona kuchnia z pyszną kawą i herbatą lub jeśli wolisz - możesz zjeść lunch w pobliskich barach,
✅Firmowa biblioteczka – dostęp do książek, które pozwolą Ci poszerzyć wiedzę zawodową i nie tylko.

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli masz:
✅Wykształcenie wyższe,
✅3 do 5 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej (rola agencyjna i/lub korporacyjna),
✅Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

Preferowane:
✅Udokumentowane doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych zakończonych sukcesem,
✅Umiejętność analizy i oceny potrzeb organizacyjnych a także doświadczenia i umiejętności kandydatów,
✅Silne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne (pisemne i ustne),
✅Silne umiejętności planowania i organizacji,
✅Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem,
✅Wcześniejsze doświadczenie w rekrutacji międzynarodowej będzie cennym atutem.

Kluczowe Obowiązki:
✅Zarządzanie pełnym cyklem życia procesu rekrutacyjnego poprzez wszystkie jego etapy (w tym pozyskiwanie kandydatów, ocena potrzeb menedżerów, przygotowywanie ogłoszeń, rozmowy kwalifikacyjne, negocjowanie ofert i ich zamykanie).
✅Wykorzystanie programu komputerowego ATS (Taleo) do dokumentowania procesu i generowania raportów.
✅Budowanie bazy różnorodnych talentów z wykorzystaniem m.in. LinkedIn i Programu Poleceń Pracowniczych.
✅Pełnienie roli Subject Matter Expert (SME) w zakresie puli talentów i danych rynkowych.
✅Budowanie i zarządzanie produktywnymi relacjami z menedżerami zatrudniającymi i innymi interesariuszami
✅Zapewnienie przejrzystej i efektywnej komunikacji w ramach zespołu Talent Acquisition, jak również z klientami wewnętrznymi i partnerami zewnętrznymi.
✅Dostarczanie na czas konstruktywnych informacji zwrotnych do menedżerów zatrudniających i HR Business Partnerów.

⏰Czas pracy: od poniedziałku do piątku, 8-16 lub 9-17
Zatrudnienie: umowa o pracę na 1 rok (zastępstwo), z możliowścią aplikowania na inne stanowiska na preferencyjnych warunkach.

Dodano dnia: 25-03-2022

Antal Poland

Zobacz wszystkie oferty Antal Poland