PRACOWNIK DS. KADR I PŁAC

Lokalizacja: Anywhere)

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko Pracownik ds. kadr i płac

Twój zakres obowiązków
• Obsługa kadrowo – płacowa pracowników
• Realizacja zadań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych zgodnie z przepisami prawa tj. prowadzenie akt osobowych i dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy
• Sporządzanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych i świadectw pracy
• Ewidencja czasu pracy, urlopów, zwolnień, itp.
• Sporządzanie zaświadczeń dla pracowników
• Realizacja obowiązków względem instytucji zewnętrznych ZUS, US, GUS itp
• Sporządzanie raportów oraz sprawozdań kadrowo – płacowych
• Bieżąca obsługa spraw pracowniczych

Nasze wymagania
• Wyższe wykształcenie
• Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
• Praktyczna znajomość pakietu MS Office
• Samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za powierzone zadania, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Prawo jazdy kat. B

To oferujemy
• Umowa o pracę
• Dofinansowanie świąteczne - 2 razy w roku
• Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
• Program poleceń pracowniczych
• Atrakcyjne zniżki na zakup mebli
• Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
• Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online dla pracownika oraz dwóch wskazanych osób

Dodano dnia: 23-02-2022

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A.

Zobacz wszystkie oferty FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A.